Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Realm
lv: Valstība

en: About
lv: Par
