Protect Before Launch (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
