Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Access denied
af: Toegang geweier
