Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: About
bn: সম্পর্কে
