Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: About
br: Diwar-benn
