Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Realm
da: Område

en: About
da: Om
