Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Username
fil: Bansag

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito
