Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas
