Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია
