Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत
