Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
