Protect Before Launch (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Username
sr: Корисничко име

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
