Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Custom
cy: Addasu
