Protect Before Launch (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: About
my: အကြောင်း
