Protect Form Flood Control (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Threshold
cs: Práh

en: About
cs: Popis
