Protect Form Flood Control (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: About
sl: O modulu
