Protect Form Flood Control (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Threshold
el: Όριο

en: About
el: Περί
