Protect Form Flood Control (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist
