Protect Form Flood Control (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Threshold
pt: Limite

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: About
pt: Sobre

en: Protect all forms
pt: Proteger todos os formulários
