Protect Form Flood Control (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie
