Protect Form Flood Control (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Threshold
pt: Limite

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: About
pt: Sobre
