Protect Form Flood Control (1.0.0-beta5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: About
hu: Leírás

en: Form IDs
hu: Űrlapazonosítók

en: Allowed IP addresses
hu: Engedélyezett IP-címek

en: Form ID: @form_id
hu: Űrlap azonosító: @form_id

en: Window
hu: Ablak

en: Protect all forms
hu: Az összes űrlap védelme
