Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: About
da: Om
