Protect photo (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Field
fi: Kenttä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
