Protect photo (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Field
sk: Pole

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
