Protect photo (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Field
ar: الحقل

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
