Protect photo (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Field
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
