Protect photo (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Field
fa: میدان

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
