Protect photo (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Field
hu: Mező

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
