Protect photo (8.x-2.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Field
oc: Camp

en: Original image
oc: Imatge original

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
