Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Views
hu: Nézetek

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: About
hu: Leírás

en: Window
hu: Ablak
