Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Views
nl: Overzichten

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: About
nl: Over
