Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: About
sv: Om

en: Flood control
sv: Kontroll av översvämmelse
