Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Views
az: Görünüşlər

en: About
az: Haqqında

en: Flood control
az: Daşqına nəzarət
