Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: About
da: Om

en: Flood control
da: Håndtering af misbrug
