Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Views
et: Vaated

en: Threshold
et: Piirmäär

en: About
et: Programmist
