Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Views
fr: Vues

en: Threshold
fr: Seuil

en: About
fr: À propos

en: Flood control
fr: Contrôle du bombardement
