Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Views
id: View

en: About
id: Tentang

en: Flood control
id: Pengendalian banjir
