Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Threshold
ja: しきい値

en: About
ja: アバウト

en: Flood control
ja: フラッドコントロール
