Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: About
lt: Apie
