Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Views
lv: Skati

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: About
lv: Par
