Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Views
pl: Widoki

en: Threshold
pl: Próg

en: About
pl: O stronie

en: Flood control
pl: Ochrona przed nadmierną aktywnością użytkowników
