Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Threshold
ro: Prag

en: About
ro: Despre

en: Flood control
ro: Control flux
