Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Views
ru: Представление

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: About
ru: Информация

en: Flood control
ru: Флуд контроль
