Protect Views Flood Control (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Window
vi: Cửa sổ
