Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Views
de: Ansichten

en: Threshold
de: Grenzwert

en: About
de: Über

en: Flood control
de: Missbrauchschutz für Formulare

en: Window
de: Fenster
