Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Views
es: Vistas

en: Threshold
es: Umbral

en: About
es: Acerca de

en: Flood control
es: Control de flujo
