Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: About
fi: Tietoja

en: Flood control
fi: Tulvan ehkäisy
