Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Views
gl: Vistas

en: Threshold
gl: Umbral

en: About
gl: Información
