Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Views
he: היבטים

en: Threshold
he: סף

en: About
he: אודות
